Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Dedemin TV

Aleyna Tilki – Başıma Belasın

3 ay önce
39 izlenme
Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 20 saniye sonra kapanacak.
Reklamı Geç

‘Başıma Belasın’ tüm platformlarda yayıda! Dinlemek için: https://bfan.link/basima-belasin

Aleyna Tilki @aleynatilkiofficial
Art pieces designed by: Gonca Acar @gonca_acar
Manager: Özgür Aras @arasozgur

Lyricist & Composer : Emrah Karakuyu
Arranger: Nushadow
Mix & Mastering: Utku Ünsal

Director: Damla Demircioğlu @damlademirciogluu

Production Company: Tolan Films @tolanfilms
Executive Producer: Yunus Emre Tolan @yunusemretolan
Producer: Filiz Emre @filizemre1
DoP: Doğan Sarıgüzel @dogansariguzel
General Art Director: Meltem Tolan Coşkun @meltemtolan
Art Director: Ulaş Özcan @ulasozcan1907
Post Production: Tolan Films @tolanfilms
Post Production Supervisor: Şehriban Genç @seribang

1.AD: Ecem Çakır @ecemcaakir
2.AD: Selen Boyraz @selenboyrazz
3.AD: Zeynep Timer @zeyneptimer12

Production Manager: Halil Meşeci @halilmesecii & Canberk Uslu @cnbrkuslu
Production Assistant: Kadir Murad @kadirmurad

Assistants to Producer: Michelle Deniz @michelledenizrinehart & Can Kap @can_kap

Camera Operator: Emre Okur @_emreokur
Focus Puller: Kerim Hacıoğlu @kerim_hacioglu
2.AC: Baransel Boyraz @brnslbyrz
3.AC: Hakan Yarılgan @hakanyrlgn
3.AC: Soner Gökdemir @soner.gokdemirr
DIT: Alihan Kara @_alihankara
Steadicam Operator: Eyüp Tozlu @steadicam_eyup
Steadicam Assistant: Umutcan Yıldırım @umutcanyildiriim
Backstage: Furkan Yıldız @benfurkanyildiz
Backstage Photographer: Ezgi Müngen @ezgimungen

Editor: Ozan Külte @o.kulte
Color Grading: Ercan Küçük @thepostbrothers
VFX: Yaşar Okyay & Arda Dalal @ardadalal & Salih Yılmaz @yilmazsalihh & Mertcan Özlü @Mertcanozl & Kemal Deniz Uzun @denuzn & Yağmur Işık @nigrum_artem

Gaffer: Bülent Yenidünya @bulent_yamannn
Bestboy: Erkan Demirtaş @erkandmirtas
Lighting Assistants : Onur Şit @sitonur75 & Eren Can Evcil @erencanevcil & Taner Altundaş @taner.altundas & Serkan Demirtaş @serkansevincdemirtas

Art Assistant: Bedir Gernikçi @bedrgrnkc

Stylist: Oğuz Erel @oguzerel
Stylist Assistant: Zeynep Enderer @zeynependerer

Hair Stylist: Mustafa Akgül @mustafa_akguul

Make Up Artist: Bedirhan Aydın @bediraydinn

Set Supervisor: Cesur Akyüz @cesurakyuz
Set Chief Assistant: Emre Güzel @emreguzel_1
Set Assistants: Enes Gül @eggtoroman & Ylham Halmuradov @ılhan_tm & Mehmet Çağlayan & Sinan Çapanoğlu

‘Başıma Belasın’ şarkı sözleri:
Ben kalbimin orta yerine seni yazdım
Bir gülsen razıyım
Nasıl aldın ahımı, ne geçti söyle eline?
Ben kara, sen neredeysen orası beyazdı
Ah, başıma belasın
Ne günlere kaldık, o yıllar dönmez geriye

Gece hain, döner kâbusa
Gözlerimde durmaz damlalar
Sövdüm göçüp giden aşklara
Nereden bilecekler yanmadan?

Dar geliyor bu dört duvar evim, inan bana
Belki bir şans verir zaman yarım kalanlara
İnanıyor saf yüreğim, yürüyor uçurumlara
Direniyor sensizliğe olsa da yalan, yalan, yalan

Ben kalbimin orta yerine seni yazdım
Bir gülsen razıyım
Nasıl aldın ahımı, ne geçti söyle eline?
Ben kara, sen neredeysen orası beyazdır
Ah, başıma belasın
Ne günlere kaldık, o yıllar dönmez geriye

Aleyna Tilki – Başıma Belasın

#aleynatilki #başımabelasın #musicvideo

admin
Kanalda toplam 531 adet video bulunuyor.
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.